strony www lublin
sklepy internetowe lublin

Systemy dedykowane
narzędzia do zarządzania firmą
i jej zasobami

Aplikacje mobilne i desktopowe
systemy CRM/ERP

Zobacz szczegóły

Systemy

Niezawodne systemy dedykowane.

Systemy dedykowane

Istnieją sytuacje, gdy gotowy produkt nie spełnia Twoich potrzeb lub też działalność firmy jest na tyle specyficzna, że niezbędne jest stworzenie rozwiązania w pełni dedykowanego.

Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają stworzyć kompletne systemy oparte o różne technologie programistyczne, jak również aplikacje poszerzające Twój serwis o zupełnie nowe funkcjonalności.


Aplikacje mobilne

W ostanich latach widzimy bardzo intensywny i dynaminczy wzrost popularności aplikacji na urządzenia mobilne. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, jesteśmy w stanie zaprojektować i zaprogramować aplikacje spełniające najśmielsze oczekiwania.

Tworzone przez nas aplikacje dostosowane są do pracy na różnych rodzajach urządzeń, np. smartphone, tablet. Specjalizujemy się w tworzeniu aplikacji dla systemu Android.

Aplikacje desktopowe

Aplikacje desktopowe projektowane są dla wymagających Klientów, gdzie ważna jest szybkość wprowadzanych danych. Często aplikacje desktopowe znajdują zastosowanie w miejscach w których jest utrudniony lub niemożliwy dostęp do Internetu.

Przygotowujemy oprogramowanie działające o relacyjne bazy danych MySQL, Oracle. W przypadku, gdy Klient decyduje się na plikową bazę danych, przygotowujemy rozwiązanie oparte o bazy danych SQLite lub Firebird, umożlwiając korzystanie z bezkonfiguracyjnej aplikajci.

Systemy CRM/ERP

Jedne z popularniejszych systemów do zarządzania firmą i jej zasobami. Tworzone przez nas aplikacje dostosowane są do pracy na różnych rodzajach urządzeń, np. smartphone, tablet. Specjalizujemy się w tworzeniu aplikacji dla systemu Android. Projektując interfejs kierujemy się przejrzystym i użytecznym wyglądem.

Aplikacje tworzymy w języku natywnym Java lub HTML (ionic). W związku, iż tworzone aplikacje pracują w różnych konfiguracjach często wykorzystują zalety komunikacji REST, Socket.

SmartCMS

Jednym z naszych systemów jest SMART(cms) pozwalający w łatwy i intuicyjny sposób zarządzać treścią i zawartością strony internetowej.

projektowanie stron lublin

Przyjazny interfejs

Interfejs systemu został zaprojektowany w taki sposób aby umożliwić szybkie dotarcie do szukanej treści strony i jej edycję.

pozycjonowanie lublin

Spójny wygląd

Działa bezproblemowo na każdym urządzeniu - wersja responsywna pozwala na edycję poprzez dowolną przeglądarkę.

strony internetowe lublin

Modułowa budowa

Modułowa architektura zapewnia możliwość rozbudowy serwisu o kolejne panele i funkcje w zależności od potrzeb klienta.

projektowanie stron lublin

Wielojęzykowy

Nieograniczona ilość wersji językowych. Możliwość prezentacji treści witryny internetowej na całym świecie.

pozycjonowanie lublin

Personalizacja

System posiada bardzo zróżnicowaną i bogatą funkcjonalność dostosowywaną indywidualnie w zależności od potrzeb klienta.

strony internetowe lublin

Kontrola uprawnień

System umożliwia administrację witryny oraz dostęp do funkcji systemu przez użytkowników o różnych uprawnieniach.

Chcesz w łatwiejszy sposób zarządzać Swoją firmą? Zgłoś się do nas.